Mina, Pähklinäpp 

Pähklinäpp on väike haruldane loomake, kes uitab mööda metsasid ja pistab põske kõiksugu pähkleid, marju ja seemneid. Kui ta juhuslikult kännu all talveund ei maga, hüppab Pähklinäpp naeru pugistades oksalt oksale,  pähklipuru taga. Tema kõht on punnis parimatest paladest, mida ta soovib jagada ka sinuga.

Elu on nii paganama mõnus!

Alis Co Estonia OÜ kollektiiv koosneb noortest ja ettevõtlikest inimestest, kes soovivad teha asju natukene omamoodi. Seepärast sidusimegi meie pähklid ja kuivatatud puuviljad sellise vahva loomakesega nagu Pähklinäpp. Meie lõbusa ja natukene pontsaka Pähklinäpi aitas joonistada suur loomade sõber Navitrolla. Nautigem kõik koos Pähklinäpp tooteid ning elagem elu nii, et see oleks nii paganama mõnus

Pähklinäpp looduses

Pähklinäpp (Muscardinus avellanarius L.)  on Eestis väga haruldane loom. Siin nähti teda viimati Lõuna-Eestis 20. sajandi alguses. Pärast seda on olnud vaid suusõnalisi teateid tema olemasolust. Seega ei saa kindel olla, et pähklinäpp endiselt meil pesitseb, kuid loom ei pruugi siiski veel Eesti imetajate faunast lõplikult kadunud olla. Kuna tegu on haruldase liigiga, puudub ülevaade arvukuse trendi kohta. Pähklinäpp on Eestis haruldase liigina kantud kaitstavate liikide III kategooriasse. (Vikipeedia)